1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Plastik Çöp Konteyneri Üretim Ve Satışı

Son üretim tekniklerini kullanarak, Avrupa standartlarına uygun şekilde plastik çöp konteyneri üretimini yapmaktayız. Ürünlerimizin ham maddesi ani hava değişikliklerine, güneş ışıklarına ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Özel durumlarda ise ürünlerimizin kapakları üçgen kilit veya ağırlık kilidi ile kilitlenebilmektedir. Sağlık sorunlarına karşı içerisinde hiçbir kimyasal bulunmamakta ve kolayca yıkanabilme olanağına sahiptir. Kimyasallara ve donmaya karşı dayanıklıdır. Son teknoloji olan mono blok baskı ile plastik parçaları üretilmektedir. 


Plastik çöp konteyneri ayrıca 2 veya 4 tekerlekli olacak şekilde de bulunmaktadır. Bu da ihtiyaç alanına göre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Plastik konteyner tekerleklerini yüksek kaliteden ve elastik malzemeden üretmekteyiz. 


Gövdenin ön ve yan yüzeyleri taşınma ve boşaltım esnasında herhangi bir çöpün neden olabileceği deformasyonlara karşı özel güçlendirilmiş ve tasarlanmıştır. Çöp konteynerlerinin ebatları ve hacimleri de ihtiyaçlar doğrultusunda değişiklik göstermektedir.


İşlenmemiş materyallerin sistematik kalite kontrolü, üretim prosesleri ve bitmiş ürünler ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ile birlikte kalite istikrarını garantiler. Çevresel planlar, politikalar ve faaliyetler ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı ile uyumludur.


Kalitemizden ödün vermeyerek copkonteyner.net kalitesi ile 80 litre, 120 litre, 240 litre, 360 litre, 660 litre, 770 litre, 1100 litre çöp konteyneri satın alabilirsiniz.


Kaliteli Plastik Çöp Konteynerleri Üretimi

copkonteyner.net ailesi olarak, farklı konteyner çeşitlerini hem üretimini hem de Türkiye genelinde satışını yapan bir firmayız.


Profesyonellerden oluşan ekibimiz, plastik konteyner üretiminde en kaliteli malzemeleri kullanarak üretim yapmakta, satış ekibimiz ise uygun fiyatlarla bu ürünleri siz müşterilerimizle buluşturmaktadır.


Ürünler konusunda desteğini hiç eksik etmeyen bir kuruluş olan copkonteyner.net ailesi, İstanbul içi siparişlerde ücretsiz teslimat yapmakta ve ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Bizim için müşteri memnuniyetinin ön planda olmasını sağlamak adına, copkonteyner.net imzası olan tüm ürünlerimiz tam destek ve garanti hizmet kapsamındadır. 


Ayrıca copkonteyner.net ailesi olarak plastik çöp konteyneri üretimi ve satışı konusunda geniş bir portföye sahip olmaktan da gurur duymaktayız.


Plastik Çöp Konteyneri Ürün Portföyü

Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek açısından, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, birbirinden farklı ebatlarda ve birbirinden farklı renklerde plastik ve daha birçok çeşitli konteyner ürünleri üretimi yapmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Üreticiden doğrudan hizmet alarak siz de kaliteli plastik çöp kovası seçeneklerini uygun fiyatlar ile elde edebilirsiniz.


Teknik Özellikler


Enjeksiyon kalıp yöntemiyle HDPE hammadde kullanılarak üretilmiştir.

EN 840 2-5-6 Standartları ile uyumludur.

Orjinal hammaddeden üretilmiştir.

Standart herhangi bir boşaltıcıyla rahatlıkla çöp boşaltımı yapılabilir.

Metal Kolludur. (ebatlara göre değişir)

UV ışınlarına, soğuğa, 60 Cº ye kadar ısıya ve kimysallara karşı dayanıklıdır.

Ø 200 mm tekerlek bulunmaktadır.

Veri depolama cihazlarının kullanımına hazır tasarım yapısı bulunmaktadır.

Pürüzsüz yüzeyi taşıma esnasında sıkıntı yaşatmayacak şekilde dizayn edilmiştir.